;

Misja Piernik 2023

Piekarniki po pieczeniu pierniczków zdążyły już może ostygnąć, ale nie ostygły jeszcze emocje i serca po MISJI PIERNIK 2023. Dzięki WAM 3713 seniorów, osób samotnych i w kryzysie bezdomności dostało w te Święta coś prawdziwie magicznego 😍

Misja Piernik odbywa się już 4 raz i z każdą edycją jesteśmy coraz bardziej w szoku ile serca, ciepła i miłości potraficie podarować drugiemu człowiekowi. Takiego zaangażowania i energii nie spodziewaliśmy się nawet w najbardziej optymistycznych założeniach. Udało się obdarować WSZYSTKIE placówki z Listy Rezerwowej i jeszcze kilka dodatkowych!

Daliście w te Święta coś więcej niż tylko lukrowane pierniczki, śliczne kartki i miłe upominki. Daliście coś wyjątkowego i rzadkiego: szczery uśmiech. A z relacji opiekunów wiemy, że było tego uśmiechu bardzo dużo! 😍 Nie raz nam szczena opadała aż do podłogi, gdy widzieliśmy zdjęcia Waszych paczuszek 💙

Relacje z Placówek

Udało nam się dotrzeć do 53 placówek z całej Polski. Do 53 DPSów, Schronisk, Noclegowni, Domów Samotnych Matek i Wigilii Dla Samotnych.

Pamiętaliście o tych, o których często pamiętać nie ma już kto.

Wszystkim razem i każdemu z osobna - dziękujemy i chylimy czoła. Szkoły, przedszkola, grupki znajomych, rodziny, harcerze, firmy. Wszędzie gdzie w pocie czoła powstawały cudowności. Możecie być z siebie na prawdę dumni! W Panelach Mikołaja znajdziecie dyplomy, relacje i zdjęcia z placówek.

Oby Wasz rok był pełen ciepła, miłości i radości i obyśmy spotkali się znowu, w kolejnej edycji! 💙

Witamy, Dom Pomocy Społecznej w imieniu mieszkańców serdecznie dziękuję za wszystkie paczki, kartki wykonane przez dzieci, pierniczki i wiele innych smakołyków. Jest nam niezmiernie miło. To bardzo miły gest i piękna akcja, że są tacy wspaniali ludzie, którzy tymi wyjątkowymi prezentami sprawiły wiele radości, mnóstwo uśmiechu i wzruszenia u naszych mieszkańców. Prezenty są piękne, ale najbardziej doceniamy czas i sam gest, wiemy że wynikają z dobrego serca, to bardzo dużo znaczy zwłaszcza dla starszych i chorych ludzi. Życzymy Wesołych, Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Dom Pomocy Społecznej w Brańsku
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za paczki i życzenia,
Nasi podopieczni byli naprawdę szczęśliwi i wzruszeni, prosili by przesłać podziękowania wszystkim którzy przyczynili się by na ich twarzach pojawił się uśmiech.
Dziękujemy więc raz jeszcze.
Podopieczni, kadra, oraz dyrekcja naszego domu
Pozdrawiamy.

Dom Terapii i Readaptacji Społecznej "Antidotum" w Janowie
Serdecznie dziękujemy za Waszą cudowną, niezawodną akcję! Nasze mieszkanki otrzymały piękne kartki z życzeniami i słodkości na wspólnej imprezie! Kartki cały czas zdobią pokoje i cieszą serca. Wszystkie Panie zostały obdarowane i składają piękne podziękowania. Pozdrawiamy i życzymy dobrego nowego roku!

Joanna Zatylna
Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Łódzkie
Szanowni Państwo, w imieniu Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Muszynie serdecznie dziękuję za zainteresowanie i przekazanie dla nas pysznych ciastek i pięknych kartek świątecznych. Pierniki i życzenia zostały przekazane Mieszkańcom w dzień Wigilii. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie życząc jeszcze wielu takich świątecznych akcji.

Z wyrazami sympatii
Katarzyna Lisowska
DPS Muszyna