Sprzątamy z blatu ostatnie ślady po mące i ogłaszamy koniec MISJI PIERNIK 2021! Fala piernikowego ciepła trafiła dzięki WAM do 625 seniorów z 11 Domów Pomocy! 💙

Jesteście niesamowici i aż brak nam słów, żeby podziękować za Wasze zaangażowanie, energię i poświęcony czas. Daliście w te Święta coś więcej niż tylko smakowite pierniczki, śliczne kartki i miłe upominki. Daliście coś wyjątkowego i magicznego - szczery uśmiech. A z relacji opiekunów DPSów wiemy, że było tego uśmiechu bardzo dużo!

Wszystkim razem i każdemu z osobna - dziękujemy i chylimy czoła. Możecie być z siebie na prawdę dumni! Oby Wasz rok był pełen ciepła, miłości i radości! I obyśmy spotkali się znowu!


Piernikowi Mikołaje:
Zespół Szkół w Kleszczewie Barbara T. Samorząd Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Trzebielu M2 z Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale Żłobek "Słoneczko" w Suchaniu Anita i Konrad Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej Curie w Elblągu Andrzej i Róża Justyna Cy. MISIE z Kraina Niedźwiadków - Językowe Przedszkole Integracyjne SP im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach Szkoła Podstawowa Parnas Kasztanki Klasa 8 B z PSP nr 7 w Radomsku im. Romualda Traugutta Ola P. PSP 7 w Radomsku Leśne Skrzaty z Błękitna Czternastka Świetlica Środowiskowa w Szczekocinach Weronika Soch. Ekipa z Pisarzowic Klasa III z wychowawczynią Anią Nieścierewską ze Szkoła Podstawowa w Turośni Dolnej Ola Magda i Dominika 3 klasa SP w Łążynie Hania M. Monika Sys. Agata Krz. Agnieszka Za. Debora K. 1 Gromada Zuchowa "Dębowe Królestwo" Jas Mina Olga D. Patrycja S. SSP nr 72 we Wrocławiu Szkolny Klub Wolontariatu z SP 16 w Szczecinie Agata Gon. Agnieszka i Kasia Jolanta P. Julia R. Karolina G. Małgorzata Kob. Małgorzata Mr. Michał K. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP w Trójcy Nina i Jola Paula P. Rafał K. Sikor Wiczka Agnieszka i Joachim Akademia Przedszkolaka w Tupadłach Aldona W. Aneta K. Anna Os. Barbara Smi. Dagmara T. Dominika Rat. Ewelina Gon. Gosia K. Izabela K. Kamila S. Marta M. Nicola S. Paulina Ty. Piotr Waw. Renia R. Więź Wiktoria K. Zuzanna B. Ada Cz. Agata T. Daniela R. Daria N. DH "Leśna" Dominika Sa. Joanna Kar. Julka i Kaja z Pabianic Klaudia Bą. Maria Gł Monika Sp. Ola Magda i Dominika Patrycja C. Roksana Tosia i Stefan z mamą Wiola J. Dzieci z oddziału OB Szkoły Podstawowej w Łążynie Emilia i Adam Honorata Hu. Iwona Pc Julia G. Kamil i Ania Kamil Kamil Ś. Klaudia Ber. Maja F. Marta Kam. Patrycja C. Piotr Waw. Sikor Więź

| Jak było w 2020?

Podopiecznych Domu Opieki Społecznej na Dojazdowej obdarowaliśmy dedykowanymi pierniczkami, miłym słowem i odrobiną ciepełka.

Oprócz pierniczków dla DPSu powstały też piernikowy Golf GTI, piernikowy Krawczyk czy piernikowy alternator - piernikowa wymiana pełną gębą, od Elbląga, przez Ostródę aż do Radomska. Do banana na twarzy wystarczy czasem trochę mąki, lukru i wyobraźni.